Διαθέσιμο
Lian Li Edge 1000W White 80+ Gold (with USB HUB), Fully Modular ATX PSU
SKU:
ZEG-G9P.EG1000G.WH00.EU
Σε απόθεμα
€135.80| Βάρος | 2.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 18 × 22 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 PRO 35K Phantom Green – WIRELESS – Optical Switches – Tilt Wheel – 11 Buttons
SKU:
ZEG-RZ01-05240300-R3G1
Σε απόθεμα
€136.00| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.6 × 7.2 × 12 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LIAN LI SP0850P Black – 850W 80+ Platinum PSU – 10 Years Warranty – 12V-2×6 – Japanese Capacitors
SKU:
ZEG-G9P.SP0850P.B000.EU
Σε απόθεμα
€136.70| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II Trinity 360 White – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2T36W.00
Σε απόθεμα
€136.70| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR56U46BS6-8 DDR5, 5600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KVR56U46BS6-8
Σε απόθεμα
€137.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR56S46BS6-8 ,DDR5, SODIMM, 5600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KVR56S46BS6-8
Σε απόθεμα
€137.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL46 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
DELL Premier Collaboration keyboard KB900 US/INT
SKU:
OKT-580-BBDH
Σε απόθεμα
€137.00| Βάρος | 1.13 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler Liquid Cooler AORUS WATERFORCE II ICE 360 ARGB Sync 3 x 120mm
SKU:
OKT-WATERFORCE II 360ICE
Σε απόθεμα
€137.00| Βάρος | 2.475 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 394 x 119 x 27mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 5600GT 3.6GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM4 Tray με Ψύκτρα
SKU:
100-000001488
Εκτός αποθέματος
€137.38| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1000G Black – 1000 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – RS Hub – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1000G.BH00.EU
Σε απόθεμα
€137.50| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360N White – Fanless AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36NW.00
Εκτός αποθέματος
€137.50| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360N Black – Fanless AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36NB.00
Σε απόθεμα
€137.50| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |