Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360N Black – Fanless AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36NB.00
Σε απόθεμα
€137.50| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile Tenkeyless HyperSpeed – Wireless RGB Keyboard – Yellow Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05450100-R3M1
Σε απόθεμα
€137.70| Βάρος | 1.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.4 × 19.9 × 5.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile Tenkeyless HyperSpeed – Wireless RGB Keyboard – Green Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05450500-R3M1
Σε απόθεμα
€137.70| Βάρος | 1.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.4 × 19.9 × 5.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS CASE TUF Gaming GT502 PLUS MIDDLE ATX White
SKU:
OKT-90DC0093-B19000
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 285 x 450 x 446 |
| Χρώμα | White |
| Form Factor | Middle Tower |
| Υποστήριξη Μητρικής | ATX mATX miniITX |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B760M-A WIFI, MATX
SKU:
OKT-90MB1EL0-M1EAY0
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B860M-A-CSM, DDR5 ,1851 MATX
SKU:
OKT-90MB1K00-M0EAYC
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BB-8 FURY Beast DDR5, 5200MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF552C40BB-8
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB-8 FURY BEAST DDR5, 5600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF556C40BB-8
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
DELL Monitor SE2726HG 27” FHD IPS 240Hz, DP, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BTSP
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 6.475 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS27FA 27” FHD 1ms 180Hz IPS, HDMI, DP, 3YearsW, AMD Radeon FreeSync, HDR Ready
SKU:
OKT-GS27FA EU1
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 6.91 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor G25F2A 24.5″ SS IPS, FHD, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-G25F2ABM-1EKS
Σε απόθεμα
€138.00| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 25” |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
Διαθέσιμο
LIAN LI SP0850P White – 850W 80+ Platinum PSU – 10 Years Warranty – 12V-2×6 – Japanese Capacitors
SKU:
ZEG-G9P.SP0850P.W000.EU
Σε απόθεμα
€138.30| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |