Διαθέσιμο
LACIE HDD EXT. Mobile Drive 1TB, 2.5, USB 3.2 Gen 1 / USB-C
SKU:
OKT-STLP1000400
Σε απόθεμα
€139.00| Βάρος | 0.271 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| Brand | LACIE |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Σύνδεση | Type-C |
| Διάσταση | 2.5” |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision E24-40 23.8” IPS FHD, Slim Bezel, HDMΙ, Display Port, VGA, Height adjustable, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-64BAMAT1EU
Σε απόθεμα
€139.00| Βάρος | 6.4 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL III RGB White PC Case E-ATX / ATX / M-ATX / mini-ITX
SKU:
ZEG-G99.LAN3RW.00
Σε απόθεμα
€139.10| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.1 × 31.6 × 65 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 – RGB Gaming Mechanical Keyboard – Underglow LED – Macro – Yellow Linear Switch
SKU:
ZEG-RZ03-04691800-R3M1
Σε απόθεμα
€139.70| Βάρος | 2.04 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52.2 × 8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q1 Pro (Q1P-M1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch 75% US Layout
SKU:
ZEG-Q1P-M1
Εκτός αποθέματος
€139.80| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer WOLVERINE V2 PRO WHITE – Wireless Gaming Controller – Mecha-Tactile Buttons – RGB – PS5/PC
SKU:
ZEG-RZ06-04710200-R3G1
Σε απόθεμα
€139.80| Βάρος | 0.69 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.5 × 20 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1000G White – 1000 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – RS Hub – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1000G.WH00.EU
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 No Fans Black – AIO CPU Liquid Cooler
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36B.00
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 No Fans White – AIO CPU Liquid Cooler
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36W.00
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Intel Ultra 5 225F 2.7GHz Επεξεργαστής 10 Πυρήνων για Socket 1851 Box με Ψύκτρα
SKU:
BX80768225F
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Socket | s1851 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision S27-4e 27” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-64BEKAT1EU
Σε απόθεμα
€141.00| Βάρος | 5.42 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion Gaming R27s 27” FHD,HDMi,Display Port,3YearsW
SKU:
OKT-68CCGAC1EU
Σε απόθεμα
€141.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |