Μη Διαθέσιμο
Razer KRAKEN KITTY V2 PRO – Quartz – RGB – USB 7.1 Gaming Headset – Kitty, Bear, Bunny Ears
SKU:
ZEG-RZ04-04510200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€149.10| Βάρος | 1.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25.3 × 26.7 × 10.7 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
MSI G2412 IPS Gaming Monitor 23.8″ FHD 1920×1080
SKU:
G2412
Εκτός αποθέματος
€150.00| Βάρος | 3.500 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Mechanical Gaming Keyboard Low Profile RGB – AW510K – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBCL
Σε απόθεμα
€150.00| Βάρος | 1.355 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO MINI WHITE ANALOG – 60% Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04991700-R3M1
Σε απόθεμα
€150.00| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31.6 × 4.4 × 15.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R27qe G2 Gaming 27” QHD IPS, HDMi, Display Port, 3YearsW
SKU:
OKT-68C7GAC3EU
Σε απόθεμα
€151.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM4 Tray
SKU:
100-000000252
Σε απόθεμα
€151.90| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD Expansion Portable 2TB STKM2000400, USB 3.0, 2.5”
SKU:
OKT-STKM2000400
Σε απόθεμα
€152.00| Βάρος | 0.231 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Μη Διαθέσιμο
Razer Raiju V3 PRO White – PS5/PC – Wireless Gaming Controller – TMR Thumbs – 6 Remappable Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05580200-R3G1
Εκτός αποθέματος
€152.20| Βάρος | 0.93 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22.5 × 20.8 × 9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Raiju V3 PRO Black – PS5/PC – Wireless Gaming Controller – TMR Thumbs – 6 Remappable Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05580100-R3G1
Σε απόθεμα
€152.20| Βάρος | 0.93 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22.5 × 20.8 × 9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B760-PLUS ,DDR5 ,1700 ATX
SKU:
OKT-90MB1EF0-M1EAY0
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 1.535 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Value Pro VP1200ELCD Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-VP1200ELCD
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 10.67 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 2 x 245-60-CPBP712FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 720W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
LOGITECH Case / Keyboard Rugged Folio για iPad (7th, 8th and 9th gen)
SKU:
OKT-920-009319
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 0.912 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Docking |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |