Το προϊόν “Vengeance Ghost-V56 Intel Ultra 5-225F / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2593–2604 από 3702 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Vengeance Unity-V3 Ryzen 9-5900X/ 32GB/ 1TB SSD/RTX 4060 GB/ No OS Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-021TV2UNIV3
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V87 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTHV87
Διαθέσιμο
HP DesignJet T650 24-in Printer 2025 edition (5HB08D) – 2Y Warranty
Σε απόθεμα
€1,227.00
SKU:
5HB08D
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V87 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGKRAKENV77
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reckon-V5 NZXT Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGRECKV5
Διαθέσιμο
Vengeance Rooster-V2 Lian Li Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENMVROOSTV2
Διαθέσιμο
Vengeance Ultra-V6 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENUTRAV6
Διαθέσιμο
DELL 16 DC16251 16” FHD+/Core 7 150U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Platinum Silver
Σε απόθεμα
€1,233.00
SKU:
OKT-1030881082
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V56 Intel Ultra 5-225F / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTV56
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W56 Intel Ultra 5-225F / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTW56
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V2 Ryzen 5-9500F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTHV2
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-V84 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCHAV84
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |