Το προϊόν “Vengeance Gotham-V68 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2653–2664 από 3702 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 NVME/ RTX 3060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-0PG4156
Μη Διαθέσιμο
Vengeance PhantomX MSI Edition i5-13600KF/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3060 12GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-01PHΧ0321
Διαθέσιμο
Vengeance Vampire-V3 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
GD-VAB06500V3BN
Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V4 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
GD-01ShAD4060
Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V4 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
GD-01ShAD4060ΒΝ
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V8 Ryzen 7-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
GD-VENAUV8
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-Z16 MSI Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENARKZ16
Διαθέσιμο
CONCEPTUM LMA TOUCH 65 ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΗ ΟΘΟΝΗ 4Κ ANDROID 11.0 4G+32G
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
CONCEPTUM LMA 65
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V68 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,299.00
SKU:
GD-133VENGOTHV68
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-Ζ57 Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGKRAKENΖ57
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-V3 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCHAV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Arcane-V2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGARCANEV2