- Το προϊόν DPR Roll to Roll System for Epson C7500 printer έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Praxi Aerocool Bolt Intel i5-11400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H510 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance White Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD +500GB HDD /GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00050212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance White Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD + 500GB HDD /GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00065212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Intel i5-11400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-70005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Intel i7-11700F/ 16GB/ 512GB M.2 SSD /GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-710005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Praxi Vengeance MSI Edition i5 12400F / 16GB / 512GB SSD / GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0007L6029
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Razer Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 /RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEN01RZ
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Cylon Intel i5 10400F/ 8GB/ 240GB SSD/ nVidia GTX 1650 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0K09516
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Asus Tuf Gaming 27” + Vengeance Intel i5-11400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC Bundle
SKU:
GD-74005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
MSI Optix G241V + Vengeance Cylon Intel i3-10105F/16GB/512GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC Bundle
SKU:
GD-0704F0B821
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10105F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Observatory Intel i3-12100F/ 8GB/ 240GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-079
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 12100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gJ08210
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |