Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II LCD 280 TL Wireless White – AIO Water Cooler – AM5/AM4 – LGA 1851/1700/1200/115x
SKU:
ZEG-G89.GA2ALCD28TLW.00
Σε απόθεμα
€128.40| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 16 × 15.5 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
ASRock PG25FFT IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1920 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
PG25FFT
Εκτός αποθέματος
Original price was: €141.00.€128.49Η τρέχουσα τιμή είναι: €128.49.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 PRO 35K WHITE WIRELESS – Optical Switches – Tilt Wheel – 11 Buttons
SKU:
ZEG-RZ01-05240200-R3G1
Σε απόθεμα
€128.60| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.6 × 7.2 × 12 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BASILISK V3 PRO 35K BLACK WIRELESS – Optical Switches – Tilt Wheel – 11 Buttons
SKU:
ZEG-RZ01-05240100-R3G1
Σε απόθεμα
€128.60| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.6 × 7.2 × 12 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 PRO White – Wireless Gaming Mouse – 54g – 8K Polling Rate – 35K DPI – 95h Battery
SKU:
ZEG-RZ01-05120200-R3G1
Εκτός αποθέματος
€128.60| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.7 × 5.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V2 PRO Black For XBOX – Wireless Gaming Headset – 70h Battery – 2.4GHz/BT
SKU:
ZEG-RZ04-04530300-R3M1
Σε απόθεμα
€128.70| Βάρος | 0.92 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21.5 × 11.5 × 23.7 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
ASRock PG27FF1A IPS HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
PG27FF1A
Εκτός αποθέματος
Original price was: €145.00.€129.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €129.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
Gigabyte GS27FA IPS HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS27FA
Σε απόθεμα
Original price was: €149.00.€129.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €129.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760 DS3H AX DDR4, 1700, ATX
SKU:
OKT-B760 DS3H AX DDR4
Σε απόθεμα
€129.00| Βάρος | 1.79 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BE650G2-GR ES 650VA
SKU:
OKT-BE650G2-GR
Σε απόθεμα
€129.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC110 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 400W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 650VA |
| Τύπος Συσκευής | StandBy |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS UT1500EG Line Interactive LCD 1500VA Schuko
SKU:
OKT-UT1500EG
Σε απόθεμα
€130.00| Βάρος | 9.7 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | RBP0089 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 900W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1500VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
DELL Monitor S2425HSM 23.8” FHD IPS 144Hz HDMI, Speakers, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BSZD
Σε απόθεμα
€130.00| Βάρος | 6.675 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |