Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X56 Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧ56
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-S30 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI PRO MP2412
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRESISTS30
Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-V58 MSI Edition Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENLOBLV58
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W38 Ryzen 7-5700 / 32GB / 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVW38
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GΒ SSD/ RX 6500 XT 4GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRESISTV2
Διαθέσιμο
Vengeance Cube-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCUBV8
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ9 MSI Edition Ryzen 5-8400F / 16GB DDR5/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRΖ9
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V83 NZXT Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV77-1
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V3 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V68 Intel Ultra 7-265KF/ 64GB DDR5/ 1ΤΒ SSD/ NVIDIA RTX A1000 8GB / No OS Workstation
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENWRKSPV68
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL B860 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX A1000 8GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | be quiet! Case ATX – LIGHT BASE 500 Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V82 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV82
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ69 MSI Edition Ryzen 5-5500 / 32GB / 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRΖ69
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V84 NZXT Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV76-1
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V4 Ryzen 5-5600GT/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENNWRV4
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V2 Ryzen 5-8500G/ 8GB DDR5/ 240GB SSD/ No OS Business Desktop
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENWRKSPV2
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V3 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
EXCLUSIVE SALES
Μόνο για λίγες ημέρες — η προσφορά που περίμενες είναι εδώ! Ολοκλήρωσε την παραγγελία σου και διάλεξε 1 από τα 2 αποκλειστικά δώρα.
0
ημέρες
00
hr
00
ελάχ.
00
sc
Laptops
Διαθέσιμο
MSI Laptop Cyborg 15 A13VE 15.6” FHD IPS 144hz i7-13620H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Home/2Y/Black
Σε απόθεμα
€1,012.00
SKU:
OKT-9S7-15K111-848
Διαθέσιμο
HP EliteBook 250R G9 15.6″ FHD (Core 3-100U/16GB/512GB SSD/No OS) (US Keyboard)
Σε απόθεμα
€489.00
SKU:
C68X2AT
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A15 FA506NCG-HN186W 15.6” FHD IPS R7-7445HS/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 3050 4GB/Win 11 Home/2Y/Graphite Black
Σε απόθεμα
€851.00
SKU:
OKT-90NR0JF7-M00MK0
Διαθέσιμο
GIGABYTE NB GAMING A16 16″/AMD Ryzen 7 260/16GB /512GB PCIe Gen4x4 NVMe M.2 SSD / NVidia GeForce RTX 5050 8GB /W11 Home /2Y/ Black Steel
Σε απόθεμα
€936.00
SKU:
OKT-GAMING A16 3THK3EE893SH
Vengeance Upgrade Kits
Διαθέσιμο
Vengeance Performance Upgrade Kit: Ryzen 5-8400F + MSI PRO A620M-B + MSI MAG CoreFrozr AA13
Σε απόθεμα
€204.00
SKU:
VEN-UPGKIT-1
Διαθέσιμο
Vengeance Advanced Performance Kit: Ryzen 7-8700F + MSI PRO A620M-B + MSI MAG CoreFrozr AA13
Σε απόθεμα
€257.00
SKU:
VEN-UPGKIT-2
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Gaming Kit: Ryzen 5-9600X + MSI PRO B840M-B + MSI MAG CORELIQUID A13 240
Σε απόθεμα
€369.00
SKU:
VEN-UPGKIT-3
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Pro Kit: Ryzen 5-9600X + AsRock B850 Pro RS + MSI MAG CORELIQUID A13 240
Σε απόθεμα
€424.00
SKU:
VEN-UPGKIT-4
Διαθέσιμο
Vengeance Ultimate Gaming Kit: Ryzen 7-9800X3D + MSI X870E Gaming Plus WIFI + MSI MAG Coreliquid A13 360
Σε απόθεμα
€755.00
SKU:
VEN-UPGKIT-5
Gaming Gear
Διαθέσιμο
Razer COBRA – 56g Lightweight Gaming Mouse – RGB UNDERGLOW – 8500 DPI
Σε απόθεμα
€31.10
SKU:
ZEG-RZ01-04650100-R3M1
Διαθέσιμο
Razer Basilisk V3 RGB Ergonomic Fps Gaming Ποντίκι 26000 DPI
Σε απόθεμα
SKU:
RZ01-04000100-R3M1
Διαθέσιμο
Razer Kraken X Lite Over Ear Gaming Headset (3.5mm)
Σε απόθεμα
SKU:
RZ04-02950100-R381
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Razer Ornata V3 Χ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό – GR Layout
Σε απόθεμα
SKU:
RZ03-04471300-R3P1
Gaming Monitors
Διαθέσιμο
Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 6ms GTG
Σε απόθεμα
SKU:
ELA5345EU
Διαθέσιμο
Gigabyte GS27FA IPS HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
Σε απόθεμα
SKU:
GS27FA
Διαθέσιμο
ASRock CL25FFB IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
Σε απόθεμα
SKU:
CL25FFB
Διαθέσιμο
MSI Pro MP2412 VA Monitor 23.8″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
Σε απόθεμα
SKU:
MP2412
Διαθέσιμο
Gigabyte GS25F2 IPS HDR Gaming Monitor 25″ FHD 1920×1080 200Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
Σε απόθεμα
SKU:
GS25F2-1
PC Upgrade
Διαθέσιμο
MSI MAG CoreLiquid A15 240 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Διπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700 με ARGB Φωτισμό
Σε απόθεμα
€82.30
SKU:
306-7ZWAA11-L80
Διαθέσιμο
MSI MAG A650BNL 650W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Wired 80 Plus Bronze
Σε απόθεμα
€46.20
SKU:
INF-783824
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 8400F 4.2GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
Σε απόθεμα
€100.12
SKU:
100-000001591