TOP 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
ΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ GAMING ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Το προϊόν “Aerocool Bolt Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Μη Διαθέσιμο
MSI Optix G241V + Vengeance MSI Edition Intel i5-12400F/16GB/240GB SSD + 1TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC Bundle
SKU:
GD-0004F0B821
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-X Ryzen 3-3200G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIK
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Aerocool Bolt Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB Gaming PC
SKU:
GD-004NEW
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Hawk Aerocool Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 550 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-HAWKK095160
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Observatory Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABG41561TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,364.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Observatory Intel i3-10100F/ 16GB/ 240GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABJG4156
Σε απόθεμα
€1,064.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00MSVen46
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0858732-1
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Asus Tuf Gaming 27” + Vengeance Intel i5-11400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC Bundle
SKU:
GD-74005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance MSI Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 240GB SSD + 1TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0004F0821
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Cylon Intel i5 10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6500 XT 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0K095160
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Cylon Intel i5 10400F/ 8GB/ 240GB SSD/ nVidia GTX 1650 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0K09516
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Gaming Bundle
H MSI με την Vengeance συνεργάζονται και σου δίνουν την καλύτερη λύση με το ολοκαίνουργιο Bundle!
MSI OPTIX G271
Η νέα 27άρα οθόνη της MSI είναι η λύση για κάθε hardcore gamer, με IPS panel, 144hz και 1ms για να μην χάνεις ούτε στιγμή στην εμπειρία του Gaming σου!
Razer Streaming Bundles
Είσαι streamer και δεν ξέρεις από που να ξεκινήσεις; Τσέκαρε τώρα τα έτοιμα bundles ειδικά για να στριμάρεις χωρίς άγχος!
powered by
![]()