TOP 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
ΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ GAMING ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Το προϊόν “Praxi Vengeance Razer Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD /RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Praxi Vengeance Cylon Intel i5 10400F/ 8GB/ 240GB SSD/ nVidia GTX 1650 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0K09516
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IG4156
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition SI Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD/RX 550 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABG4156
Σε απόθεμα
€900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Asus Tuf Gaming 27” + Vengeance Intel i5-11400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC Bundle
SKU:
GD-74005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Aerocool SI Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD M.2 + 1TB HDD/ GeForce RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000401NEW
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Aerocool SI Intel i7-10700F/ 16GB/ 240GB SSD M.2 + 1TB HDD/ GeForce RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000402NEW
Εκτός αποθέματος
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 10700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance StartXL Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/ RX 6400 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SRTXL0KST516
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A320 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 NVME/ RTX 3060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0PG4156
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Bundle Streak-G Ryzen 3-4300G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIKG67
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4300G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Bundle Strike-X Ryzen 3-3200G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIKBUN
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Strike |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Aerocool Edition i5 10400F/ 16GB/ 512GB SSD / nVidia RTX 3060 12GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0001M516
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bionic V2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Kolink Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1660 Super 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IJ156
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Super 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Gaming Bundle
H MSI με την Vengeance συνεργάζονται και σου δίνουν την καλύτερη λύση με το ολοκαίνουργιο Bundle!
MSI OPTIX G271
Η νέα 27άρα οθόνη της MSI είναι η λύση για κάθε hardcore gamer, με IPS panel, 144hz και 1ms για να μην χάνεις ούτε στιγμή στην εμπειρία του Gaming σου!
Razer Streaming Bundles
Είσαι streamer και δεν ξέρεις από που να ξεκινήσεις; Τσέκαρε τώρα τα έτοιμα bundles ειδικά για να στριμάρεις χωρίς άγχος!
powered by
![]()