TOP 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
ΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ GAMING ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Το προϊόν “Vengeance Aerocool Edition Klaw Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3070 8GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Μη Διαθέσιμο
Aerocool SI Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD M.2 + 1TB HDD/ GeForce RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000401NEW
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Aerocool SI Intel i7-10700F/ 16GB/ 240GB SSD M.2 + 1TB HDD/ GeForce RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000402NEW
Εκτός αποθέματος
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 10700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00MSVen46
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Praxi case MSI Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ GeForce RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-00040821
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 NVME/ RTX 3060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0PG4156
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Observatory Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-072
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Kolink Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1660 Super 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IJ156
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Super 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance MSI Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 240GB SSD + 1TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0004F0821
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Aerocool Edition i3 10105F/ 8GB/ 512GB SSD/ GTX 1050 Ti 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-000T9516
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10105F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1050 Ti 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bionic V2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Start Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD/ GTX 1630 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0KST516
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1630 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kolink Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IK156
Εκτός αποθέματος
€1,250.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance V Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0VV156
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Gaming Bundle
H MSI με την Vengeance συνεργάζονται και σου δίνουν την καλύτερη λύση με το ολοκαίνουργιο Bundle!
MSI OPTIX G271
Η νέα 27άρα οθόνη της MSI είναι η λύση για κάθε hardcore gamer, με IPS panel, 144hz και 1ms για να μην χάνεις ούτε στιγμή στην εμπειρία του Gaming σου!
Razer Streaming Bundles
Είσαι streamer και δεν ξέρεις από που να ξεκινήσεις; Τσέκαρε τώρα τα έτοιμα bundles ειδικά για να στριμάρεις χωρίς άγχος!
powered by
![]()