- Λυπούμαστε, δεν είναι δυνατή η αγορά αυτού του προϊόντος.
Διαθέσιμο
Apple iPad 2018 6th Gen Refurbished Grade A Wi-Fi 32GB Space Gray
SKU:
14458963
Σε απόθεμα
Original price was: €230.00.€177.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €177.00.| Βάρος | 1.63 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| Μέγεθος Οθόνης | 13.3″ |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Lenovo ThinkPad A475 14″ Refurbished Grade A AMD PRO A12-8830B/8GΒ/256GB M2/ W10Pro
SKU:
7447204
Σε απόθεμα
Original price was: €285.00.€215.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €215.00.| Βάρος | 1.65 κ. |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Brand | Lenovo |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| CPU Brand | AMD |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Μέγεθος Οθόνης | 14″ |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R3-7320U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/FDOS/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU0100GM
Σε απόθεμα
€465.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 3 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
HP EliteBook 250R G9 15.6″ FHD (Core 3-100U/16GB/512GB SSD/No OS) (US Keyboard)
SKU:
C68X2AT
Σε απόθεμα
€489.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Brand | HP |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| CPU Brand | Intel |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R5-7520U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/FDOS/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU00YQGM
Σε απόθεμα
€507.00| Βάρος | 2.445 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 15AMN8 15.6” FHD IPS/R5-40/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Arctic Grey
SKU:
OKT-82XQ01G3GM
Σε απόθεμα
€629.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon 610M |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | LPDDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R5-7520U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU00YMGM
Σε απόθεμα
€648.00| Βάρος | 2.32 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Modern 15 F13MG 15.6” FHD IPS i5-1334U/16GB/512GB SSD NVMe/Windows 11 Home/2Y/Urban Silver
SKU:
OKT-9S7-15S122-854
Σε απόθεμα
€656.00| Βάρος | 2.99 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Iris Xe Graphics |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 10 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB PCIe SSD |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i5-1334U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1030456100-103
Σε απόθεμα
€664.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i5-1334U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1026392672--81
Σε απόθεμα
€694.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook P1 P1503CVA-GR210H4C0 15,6” FHD C5-210H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NoOS/3Y NBD/Misty Grey
SKU:
OKT-90NX0881-M03690
Σε απόθεμα
€720.00| Βάρος | 5.313 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i7-1355U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1030708729--32
Σε απόθεμα
€732.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |