Βλέπετε 1–12 από 186 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΤΙΜΗ
Κατασκευαστής
Διάσταση Οθόνης
Ανάλυση Οθόνης
Refresh Rate
Μη Διαθέσιμο
Dahua LM22-B200S VA Monitor 21.45″ FHD 1920×1080
SKU:
LM22-B200S
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Dahua |
| Μέγεθος Οθόνης | 21.45 |
Μη Διαθέσιμο
Samsung S33GF VA Monitor 24″ FHD 1920×1080 100Hz
SKU:
LS24F330EAUXEN
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Μέγεθος Οθόνης | 24″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L22-4e 21.5” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-67D5KAC6EU
Σε απόθεμα
€76.00| Βάρος | 4.1 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
Μη Διαθέσιμο
HP P24v G5 FHD Monitor 23.8″ VA με Χρόνο Απόκρισης 5ms GTG
SKU:
HP P24v G5 VA
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 23.8″ |
Μη Διαθέσιμο
MSI Pro MP252L IPS HDR Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
MP252L
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2225HM 21.5” FHD VA, HDMI, VGA, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-E2225HM
Σε απόθεμα
€85.00| Βάρος | 5.105 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
CL25FFA-1
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Μη Διαθέσιμο
ASRock CL25FFB IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
CL25FFB
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Asrock |
| Μέγεθος Οθόνης | 24,5″ |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L24-4e 23,8” FHD IPS,HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-68C2KAC1EU
Σε απόθεμα
€89.00| Βάρος | 4.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VY249HGR 23.8” FHD 1ms 120Hz IPS, HDMI, D-SUB,Adaptive-Sync, Eye Care Plus, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06A3-B03A70
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
Διαθέσιμο
DELL Monitor SE2426H 24” FHD IPS, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVCB
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.432 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2225HSM 21.5” FHD VA, HDMI, VGA, DP, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-E2225HSM
Σε απόθεμα
€92.00| Βάρος | 5.105 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| VESA | 100 x 100 |