Βλέπετε 1–12 από 102 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V3 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENSHIELV3
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTHV8
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENOVRLC4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V58 Ryzen 7-5700/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSRGNTV58
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENHYDRV4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V56 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENSHIELV56
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-X56 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENKRKX56
Διαθέσιμο
Vengeance Cerberus-V4 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCERBV4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-Z56 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧZ56
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-V2 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCINFV2
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENOVRLC3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V65 Ryzen 7-5700Χ/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSRGNTV65
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |