Βλέπετε 1–12 από 35 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S65 Asus Edition Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S65
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V62 Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVV62
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Quantum-V8 Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENQUANTV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo TR03-A Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aether-V8 Ryzen 9-7900X/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENAETHERV9
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Thermaltake Core P3 TG Pro |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S58 Asus Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S58
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S62 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S62
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V8 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENLEVIV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Keystone-X8 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENKEYSTONEVX8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
| Black Friday | Black Friday |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W62 Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVW62
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V59 MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6PF VA HDR Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENROAKV59
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K8 NZXT Edition Intel Ultra 7-265F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURK8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V54 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURV54
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |