Προβάλλονται όλα - 12 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S69 Asus Edition Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S69
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V90 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-01EPICV90
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V9 ASUS ROG Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-01EPICV91-1
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V59 NZXT Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-01EPICV59
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S89 Asus Edition Intel Ultra 9-285K/ 64GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S70
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 9 285K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V9 Edition Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENRAPTORV9
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V2 Edition Ryzen 9-9950X3D/ 128GB DDR5/ 4TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENRAPTORV2
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 128GB |
| Χωρ. Δίσκου | 4 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-V4 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENETERNV4
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V99 MSI Edition Ryzen 9-9900X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5090 32GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCMRGV99
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5090 32GB |
| Τροφοδοτικό | 1000W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-98 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENETERNV98
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-V8 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENETERNV8
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-V99 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 5090 32GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENETERNV99