Προβάλλονται όλα - 7 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-X3 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBX3
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-X2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBX2
Διαθέσιμο
Vengeance Reckon-V2 NZXT Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGRECKV2
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V99 Ryzen 7-7800X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVV99
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V7 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHYPEV7
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Flux-V8 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,979.00
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8FL
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Phantom TUF Edition-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,045.00
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNPHV5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |