Βλέπετε 1–12 από 22 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V6 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRV6
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V5 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENRPTRV5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V57 Ryzen 9-7900X/32GB/1TB SSD/GeForce RTX 5070/No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-PUBVENKRV57
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo Darkflash |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V6 ΝZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBV6
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V6 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHYPEV6
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V10 NZXT Edition Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBV10
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V8i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENGAMPREV8I-1
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K9 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURK9
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V73 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV73
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V4i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,349.00
SKU:
GD-VENGAMPREV4I
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V62 Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVV62