Vengeance Edge-V6 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + Dahua 22” LM22-A200
🎉 PICK YOUR GIFT
Πάτησε σε ένα από τα παρακάτω κουπόνια και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα στο καλάθι σου.
⚠️ Μπορείς να επιλέξεις μόνο ένα κουπόνι ανά παραγγελία
36 σε απόθεμα
36 σε απόθεμα
🔹 Τι είναι το Bring Your Own License (BYOL);
🔹 Πώς λειτουργεί;
Κωδικός Προϊόντος GD-133EDGEV6
To εντυπωσιακό Vengeance Edge-V6 με επεξεργαστή Ryzen 5-4500 και κάρτα γραφικών RX 6400 4GB μπορείς να τρέξεις άνετα όλα τα mainstream games καθώς και κάθε απαιτητική δουλειά γραφείου .Με 16GB Ram DDR4 και ταχύτατο δίσκο 512GB SSD είναι η απόλυτη λύση για να ανταποκριθεί σε όλες σου τις ανάγκες. Περιλαμβάνεται monitor Dahua 22” LM22-A200 μαζί με gaming set RGB πληκτρολογίου και ποντίκι. Δίνεται 2 έτη εγγύηση.
- Επεξεργαστής: Ryzen 5-4500
- Μνήμη RAM: 16GB DDR4
- Δίσκος: 512GB SSD
- Κάρτα Γραφικών: RΧ 6400 4GB
Προδιαγραφές
Πληροφορίες
| Brand |
Vengeance |
|---|---|
| Μητρική |
AMD A520 |
| Τροφοδοτικό |
500W 80 Plus Bronze |
| Case |
Makki A72 |
Επεξεργαστής
| CPU Brand |
AMD |
|---|---|
| CPU Model |
Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
RAM
| Τύπος RAM |
DDR4 |
16GB |
Storage
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
|---|
Κάρτα Γραφικών
| GPU Brand |
AMD |
| GPU Model |
RX 6400 4GB |
Κατάσταση
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
|---|
Vengeance Gaming Series.
Official Manufacturer.
System Integrator.
Related Products
Vengeance Maverick-V4 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
| Brand |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
| CPU Model |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
DDR4 |
32GB |
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
| GPU Brand |
| GPU Model |
RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό |
650W 80 Plus Bronze |
| Case |
Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
| Praxi Deals |
Praxi Deals |
Vengeance Resistance-V9 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
Athlon 3000G |
8GB |
240 GB |
Radeon Vega Graphics |
500W 80 Plus Bronze |
1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
AMD B850 |
Ryzen 7 9800X3D |
Υδρόψυξη |
DDR5 |
32GB |
Patriot Viper 1TB NVME |
NVIDIA |
RTX 5070 Ti 16GB |
Be Quiet 850W 80+ Gold |
NZXT H6 Flow |
16GB |
650W 80 Plus Bronze |
Gamemax Infinity Mini |
Gaming Gear
Razer Kraken X Lite Over Ear Gaming Headset (3.5mm)
Razer Ornata V3 Χ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό – GR Layout
Razer Basilisk V3 RGB Ergonomic Fps Gaming Ποντίκι 26000 DPI
Razer Kiyo Web Camera Full HD 1080p με Autofocus
Razer BlackShark V2 X Over Ear Gaming Headset (3.5mm) Πράσινο
Συνδυάστε με..
Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 6ms GTG
MSI Pro MP2412 VA Monitor 23.8″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
Gigabyte GS25F2 IPS HDR Gaming Monitor 25″ FHD 1920×1080 200Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
Gigabyte GS27FA IPS HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG