🎉 PICK YOUR GIFT
Πάτησε σε ένα από τα παρακάτω κουπόνια και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα στο καλάθι σου.
⚠️ Μπορείς να επιλέξεις μόνο ένα κουπόνι ανά παραγγελία
5 σε απόθεμα
5 σε απόθεμα
🔹 Τι είναι το Bring Your Own License (BYOL);
🔹 Πώς λειτουργεί;
Κωδικός Προϊόντος GD-GHOSTOPSW4
- Επεξεργαστής: Ryzen 5-5500
- Μνήμη RAM: 16GB DDR4
- Δίσκος: 512GB SSD
- Κάρτα Γραφικών: RΧ 6400 4GB
Προδιαγραφές
Πληροφορίες
| Brand |
Vengeance |
|---|---|
| Μητρική |
AMD A520 |
| Τροφοδοτικό |
500W 80 Plus Bronze |
| Case |
1ST PLAYER MIKU Mi7-A White |
Επεξεργαστής
| CPU Brand |
AMD |
|---|---|
| CPU Model |
Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
RAM
| Τύπος RAM |
DDR4 |
16GB |
Storage
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
|---|
Κάρτα Γραφικών
| GPU Brand |
AMD |
| GPU Model |
RX 6400 4GB |
Κατάσταση
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
|---|
Vengeance Gaming Series.
Official Manufacturer.
System Integrator.
Related Products
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13 κ. |
| Brand |
Vengeance |
| Μητρική |
AMD A520 |
| CPU Brand |
| CPU Model |
| Ψύξη CPU |
Αερόψυξη |
DDR4 |
16GB |
| Χωρ. Δίσκου |
512 GB |
| GPU Brand |
| GPU Model |
RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό |
650W 80 Plus Bronze |
| Case |
Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου |
New |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
| Praxi Deals |
Praxi Deals |
Σε απόθεμα
Vengeance Resistance-V9 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
| Βάρος | 13 κ. |
Athlon 3000G |
8GB |
240 GB |
Radeon Vega Graphics |
500W 80 Plus Bronze |
1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Τύπος Η/Υ |
Desktop |
Vengeance Maverick-V4 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
32GB |
650W 80 Plus Bronze |
Gamemax Infinity Mini |
AMD B850 |
Ryzen 7 9800X3D |
Υδρόψυξη |
DDR5 |
32GB |
Patriot Viper 1TB NVME |
NVIDIA |
RTX 5070 Ti 16GB |
Be Quiet 850W 80+ Gold |
NZXT H6 Flow |
Gaming Gear
Razer Kraken X Lite Over Ear Gaming Headset (3.5mm)
Razer Ornata V3 Χ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό – GR Layout
Razer Basilisk V3 RGB Ergonomic Fps Gaming Ποντίκι 26000 DPI
Razer Kiyo Web Camera Full HD 1080p με Autofocus
Razer BlackShark V2 X Over Ear Gaming Headset (3.5mm) Πράσινο
Συνδυάστε με..
Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 6ms GTG
MSI Pro MP2412 VA Monitor 23.8″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
Gigabyte GS25F2 IPS HDR Gaming Monitor 25″ FHD 1920×1080 200Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
Gigabyte GS27FA IPS HDR Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG