DELL Pro 16 Plus PB16250 16” FHD+/Ultra 5 236V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum silver
Κωδικός προϊόντος: OKT-1017365839
1,204.84 + Φ.Π.Α.
10 Άτομα παρακολουθούν αυτό το προϊόν τώρα!
Game Changer. Series RTX 50.
AMD Ryzen™ 9000 Series.
Intel® Core™ Ultra.
Προδιαγραφές
Πληροφορίες
Βάρος 2.84 κ.
Ανάλυση οθόνης
1920 x 1200
Μέγεθος Οθόνης
16''
Τύπος RAM
LPDDR5x
Μνήμη RAM
16GB
Οικογένεια Επεξεργαστή
Core Ultra 5
Εγγύηση Μήνες
36
GPU Model
Arc Graphics
Brand
DELL
Λειτουργικό
Windows 11 Pro GR/EN 64-bit
Χωρ. Δίσκου
512GB SSD
Επιπρόσθετα
16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, 16 GB: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) , Greek backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader