Διαθέσιμο
DELL Monitor S2425HSM 23.8” FHD IPS 144Hz HDMI, Speakers, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BSZD
Σε απόθεμα
€130.00| Βάρος | 6.675 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Razer Nommo V2 X – Gaming 2.0 Speakers – THX – Audio Controls – USB/Bluetooth 5.0 – PC/PS5/Mobile
SKU:
ZEG-RZ05-04760100-R3G1
Σε απόθεμα
€130.30| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39.4 × 19.2 × 18 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER V4 PRO BLACK – 56g Wireless Gaming Mouse – Ergonomic – 120 Hours Battery – 45K DPI
SKU:
ZEG-RZ01-05330100-R3G1
Σε απόθεμα
€130.50| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.9 × 17.7 × 6 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 – RGB Gaming Mechanical Keyboard – Underglow LED – Macro – Green Clicky Switches
SKU:
ZEG-RZ03-04690100-R3M1
Σε απόθεμα
€130.60| Βάρος | 2.04 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52.2 × 8 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 75% Phantom Ed. – Mechanical – RGB – Hot-Swappable – Orange Tactile Switches
SKU:
ZEG-RZ03-05003300-R3M1
Σε απόθεμα
€131.00| Βάρος | 1.12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38.2 × 20 × 5.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME PRIME B550-PLUS ,AM4 ,ATX
SKU:
OKT-90MB14U0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€132.00| Βάρος | 0.98 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B550 |
| Socket | AM4 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G512 RGB GX Brown
SKU:
OKT-920-009352
Σε απόθεμα
€132.00| Βάρος | 1.38 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
RAZER Blackwidow V4 TKL HYPERSPEED – RGB Wireless Hot-Swap Gaming Keyboard – Orange Tactile Switches
SKU:
ZEG-RZ03-05480100-R3M1
Σε απόθεμα
€132.00| Βάρος | 1.33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42.4 × 20 × 5.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 White – Wireless Gaming Headset – 70h Battery – 2.4GHz/BT/USB – PC/PS5/Switch
SKU:
ZEG-RZ04-05410400-R3M1
Σε απόθεμα
€132.00| Βάρος | 0.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.9 × 23.7 × 11.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Monitor P2225H 21.5” FHD, VGA, DisplayPort, HDMI 3YearsW
SKU:
OKT-P2225H
Σε απόθεμα
€132.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 22” |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li SX 1200P Black – PLATINUM 1200W – ATX 3.1 – 12V-2×6 – Japanese Capacitor – 10 Years Warranty
SKU:
ZEG-G9P.SX1200P.B000.EU
Εκτός αποθέματος
€132.50| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1000G Black – 1000 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1000G.B000.EU
Σε απόθεμα
€132.50| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |