Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL III RGB Black PC Case E-ATX / ATX / M-ATX / mini-ITX
SKU:
ZEG-G99.LAN3RX.00
Σε απόθεμα
€132.50| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.1 × 31.6 × 65 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL III White PC Case E-ATX / ATX / M-ATX / mini-ITX
SKU:
ZEG-G99.LAN3W.00
Σε απόθεμα
€132.50| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.1 × 31.6 × 65 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming G Pro 2 Lightspeed S.E Graphite
SKU:
OKT-910-007553
Σε απόθεμα
€133.00| Βάρος | 0.24 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 44000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard/Mouse Wireless MK850
SKU:
OKT-920-008226
Σε απόθεμα
€133.00| Βάρος | 1.51 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Set mouse / keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2226H 21.5” FHD, DisplayPort, HDMI, USB-C HUB, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVJQ
Σε απόθεμα
€133.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 21.5” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse MX Master 4 Black
SKU:
OKT-910-007562
Σε απόθεμα
€133.00| Βάρος | 0.28 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 200-8000 |
| Σύνδεση | Wireless and Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME H810M-A-CSM, DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-90MB1KK0-M0EAYC
Σε απόθεμα
€134.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2726HS 27” FHD, HDMI, VGA, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BTPZ
Σε απόθεμα
€134.00| Βάρος | 7.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Be Quiet Pure Power 13 M 850W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Modular 80 Plus Gold
SKU:
BP027EU
Σε απόθεμα
€134.20| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 850W |
| Modular | Full Modular |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7662 WiFi Mesh Network Access Point Wi‑Fi 6 Dual Band (2.4 & 5GHz)
SKU:
GSTR-0265
Σε απόθεμα
€134.60| Βάρος | 0.540 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Access Point |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li SX 1200P White – PLATINUM 1200W – ATX 3.1 – 12V-2×6 – Japanese Capacitor – 10 Years Warranty
SKU:
ZEG-G9P.SX1200P.W000.EU
Εκτός αποθέματος
€135.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1000G White – 1000 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1000G.W000.EU
Σε απόθεμα
€135.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |