Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 No Fans White – AIO CPU Liquid Cooler
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36W.00
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Intel Ultra 5 225F 2.7GHz Επεξεργαστής 10 Πυρήνων για Socket 1851 Box με Ψύκτρα
SKU:
BX80768225F
Σε απόθεμα
€140.80| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Socket | s1851 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision S27-4e 27” FHD IPS, HDMi, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-64BEKAT1EU
Σε απόθεμα
€141.00| Βάρος | 5.42 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion Gaming R27s 27” FHD,HDMi,Display Port,3YearsW
SKU:
OKT-68CCGAC1EU
Σε απόθεμα
€141.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME H810M-A WIFI, DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-90MB1KJ0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€142.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | H810 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G512 Hero
SKU:
OKT-920-008946
Σε απόθεμα
€142.00| Βάρος | 1.421 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD NVMe M.2 Gen4 4000E 500GB PCIe
SKU:
OKT-G440E500G G10
Σε απόθεμα
€142.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 1.500.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 3000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 3600 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 500GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming GPro Lightspeed Wireless White
SKU:
OKT-910-007303
Σε απόθεμα
€143.00| Βάρος | 0.28 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 32,000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBA-8 FURY Beast Black RGB DDR5, 5200MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF552C40BBA-8
Σε απόθεμα
€144.00| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBA-8 FURY BEAST RGB DDR5, 5600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF556C40BBA-8
Σε απόθεμα
€144.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
MSI B850M Gaming Plus WIFI6E Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
7E81-001R
Σε απόθεμα
€144.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |
Μη Διαθέσιμο
Samsung Essential S3 S36GD VA Curved Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
S36GD
Εκτός αποθέματος
Original price was: €194.00.€144.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €144.50.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |