Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G512 Hero
SKU:
OKT-920-008946
Σε απόθεμα
€142.00| Βάρος | 1.421 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD NVMe M.2 Gen4 4000E 500GB PCIe
SKU:
OKT-G440E500G G10
Σε απόθεμα
€142.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 1.500.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 3000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 3600 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 500GB |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming GPro Lightspeed Wireless White
SKU:
OKT-910-007303
Σε απόθεμα
€143.00| Βάρος | 0.28 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 8 |
| Ανάλυση DPI | 32,000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBA-8 FURY Beast Black RGB DDR5, 5200MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF552C40BBA-8
Σε απόθεμα
€144.00| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBA-8 FURY BEAST RGB DDR5, 5600MT/s, 8GB
SKU:
OKT-KF556C40BBA-8
Σε απόθεμα
€144.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
MSI B850M Gaming Plus WIFI6E Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
7E81-001R
Σε απόθεμα
€144.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |
Μη Διαθέσιμο
Samsung Essential S3 S36GD VA Curved Monitor 27″ FHD 1920×1080 με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
SKU:
S36GD
Εκτός αποθέματος
Original price was: €194.00.€144.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €144.50.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Μη Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO TENKEYLESS ANALOG – Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04980100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€144.90| Βάρος | 1.64 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48.7 × 7.8 × 19.3 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer NAGA V2 Pro – Wireless Modular MMO Gaming Mouse- 30K DPI Optical Sensor – 300Hr Battery
SKU:
ZEG-RZ01-04400100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€144.90| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 17.6 × 7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 8500G 3.5GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000000931
Σε απόθεμα
€145.58| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
ASRock B850 PRO RS Motherboard ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
B850 Pro RS
Σε απόθεμα
€146.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760 GAMING X GEN5 DDR5, 1700, ATX
SKU:
OKT-9MB76GX55-00-G10
Σε απόθεμα
€147.00| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |