Μη Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO TENKEYLESS ANALOG – Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04980100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€144.90| Βάρος | 1.64 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48.7 × 7.8 × 19.3 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer NAGA V2 Pro – Wireless Modular MMO Gaming Mouse- 30K DPI Optical Sensor – 300Hr Battery
SKU:
ZEG-RZ01-04400100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€144.90| Βάρος | 0.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19.6 × 17.6 × 7 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 8500G 3.5GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000000931
Σε απόθεμα
€145.58| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
ASRock B850 PRO RS Motherboard ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
B850 Pro RS
Σε απόθεμα
€146.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760 GAMING X GEN5 DDR5, 1700, ATX
SKU:
OKT-9MB76GX55-00-G10
Σε απόθεμα
€147.00| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Mouse – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBFP
Σε απόθεμα
€147.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Mouse – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBFN
Σε απόθεμα
€147.00| Βάρος | 0.495 κ. |
|---|---|
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 26000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Razer Wolverine V3 PRO 8K – Wireless PC Gaming Controller – Case – TMR Thumbs – 6 Remappable Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05540100-R3M1
Σε απόθεμα
€147.00| Βάρος | 0.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22.1 × 20.3 × 8.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 X Pokemon Kanto Starters Ed. – RGB Gaming Mechanical Keyboard – Green Switch
SKU:
ZEG-RZ03-04704200-R3M1
Σε απόθεμα
€147.50| Βάρος | 1.49 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.5 × 19.5 × 5.15 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS MONITOR ZENSCREEN MB16FC 16” IPS, Portable USB Monitor, USB-C x 2, Mini HDMI x 1, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0CB1-B01N71
Σε απόθεμα
€148.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Διάσταση Οθόνης | 16” |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Razer DEATHADDER V4 PRO WHITE – 57g Wireless Gaming Mouse – Ergonomic – 120 Hours Battery – 45K DPI
SKU:
ZEG-RZ01-05330200-R3G1
Σε απόθεμα
€149.10| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15.9 × 17.7 × 6 cm |
| Brand | Razer |