Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B760-PLUS ,DDR5 ,1700 ATX
SKU:
OKT-90MB1EF0-M1EAY0
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 1.535 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Value Pro VP1200ELCD Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-VP1200ELCD
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 10.67 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 2 x 245-60-CPBP712FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 720W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
LOGITECH Case / Keyboard Rugged Folio για iPad (7th, 8th and 9th gen)
SKU:
OKT-920-009319
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 0.912 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Docking |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming Wired G502X Lightspeed Black
SKU:
OKT-910-006181
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 0.394 κ. |
|---|---|
| Brand | LOGITECH |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wired |
| Ανάλυση DPI | 25600 |
| Κουμπιά Mouse | 13 |
| Τεχνολογία | Laser |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B850M-F WIFI ,MATX ,DDR5, AM5
SKU:
OKT-90MB1N80-M0EAY0
Σε απόθεμα
€153.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Socket | AM5 |
| Chipset | B850 |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
Μη Διαθέσιμο
Razer Kitty V2 Pro Over Ear Gaming Headset με σύνδεση USB
SKU:
RZ04-04510100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€153.10| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Headset |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 8700F 4.1GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000001590
Σε απόθεμα
€153.14| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM5 |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1200G Black – 1200 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – RS Hub – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1200G.BH00.EU
Σε απόθεμα
€153.20| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
MSI B650M Gaming Plus WIFI Motherboard Micro ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
MSIB650MGamingPlus
Εκτός αποθέματος
€154.00| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming G515 TKL Lightspeed
SKU:
OKT-920-012538
Σε απόθεμα
€154.00| Βάρος | 1.22 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
HAVN HS 420 white Premium Midi Tower Case – without vertical GPU support
SKU:
ZEG-HVN-CA-HS420-05
Σε απόθεμα
€154.00| Βάρος | 20.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 35.5 × 65.3 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
MSI Spatium M450 SSD 1TB M.2 NVMe PCI Express 4.0
SKU:
S78-440L0M0-P83
Εκτός αποθέματος
€154.01| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 3000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 3600 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | MSI |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |