Διαθέσιμο
APC Back UPS BX1200MI Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-BX1200MI
Σε απόθεμα
€156.00| Βάρος | 9.355 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | IEC |
| Μπαταρία | APCRBC175 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 650W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Lian Li RS1200G White – 1200 Watt 80+ Gold PSU – 12V-2×6 Colored Cable – RS Hub – Fully Modular
SKU:
ZEG-G9P.RS1200G.WH00.EU
Σε απόθεμα
€156.50| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.5 × 20.8 × 13 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li O11D EVO RGB White – White EATX(under 280mm)/ATX Columnless Tower PC Case
SKU:
ZEG-G99.O11DERGBW.00
Σε απόθεμα
€156.50| Βάρος | 17.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 54.3 × 38.6 × 61.2 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860M DS3H DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MB86MDS3-00-G10
Σε απόθεμα
€157.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B650 EAGLE A, AM5 ,ATX
SKU:
OKT-B650 EAGLE AX G10
Σε απόθεμα
€157.00| Βάρος | 2.05 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B650 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD EXT. One Touch with Password HDD 2TB, STKY2000400, USB3.0, 2.5”, BLACK
SKU:
OKT-STKY2000400
Σε απόθεμα
€157.00| Βάρος | 0.233 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 75% – Mechanical RGB Gaming Keyboard – Hot-Swappable – Orange Tactile Switches
SKU:
ZEG-RZ03-05000100-R3M1
Σε απόθεμα
€157.20| Βάρος | 1.47 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38.2 × 7.6 × 20.1 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LIAN LI SP1000P Black -1000W 80+ Platinum PSU – 10 Years Warranty – 12V-2×6 – Japanese Capacitors
SKU:
ZEG-G9P.SP1000P.B000.EU
Σε απόθεμα
€157.40| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile Tenkeyless HyperSpeed – Wireless RGB Keyboard – Orange Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05450700-R3M1
Σε απόθεμα
€157.40| Βάρος | 1.42 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.4 × 19.9 × 5.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Grandstream GRP2636 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 12 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0232
Σε απόθεμα
€158.50| Βάρος | 0.880 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
Grandstream GRP2614 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 4 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0121
Σε απόθεμα
€158.50| Βάρος | 0.550 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5,DDR5,1700, MATX
SKU:
OKT-9MB76ME65-00-G10
Σε απόθεμα
€159.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |