Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360CL White – RGB AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36CW.00
Σε απόθεμα
€159.00| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360CL Black – RGB AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36CB.00
Σε απόθεμα
€159.00| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion 25-10 Gaming 24.5” FHD IPS, HDMi, Display Port, AMD FreeSync Premium, 3YearsW
SKU:
OKT-67D4GAC3EU
Σε απόθεμα
€159.00| Βάρος | 7.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 25” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 320Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile HyperSpeed – Wireless / Bluetooth RGB Gaming Keyboard -Green Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05270100-R3M1
Σε απόθεμα
€159.40| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.2 × 6 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile HyperSpeed – Wireless / Bluetooth RGB Gaming Keyboard -Yellow Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05271500-R3M1
Εκτός αποθέματος
€159.40| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.2 × 6 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
LIAN LI SP1000P White – 1000W 80+ Platinum PSU – 10 Years Warranty – 12V-2×6 – Japanese Capacitors
SKU:
ZEG-G9P.SP1000P.W000.EU
Σε απόθεμα
€159.80| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18.6 × 10.9 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 7600X 4.7GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Box
SKU:
100000593WOF
Σε απόθεμα
€159.88| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM5 |
Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GS27QCA VAHDR Gaming Monitor 27″ QHD 2560 x 1440 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS27QCA
Εκτός αποθέματος
Original price was: €189.00.€162.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €162.00.| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor P2425H 23.8” IPS, HDMI, DisplayPort, VGA, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2425H
Σε απόθεμα
€162.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL DUAL PORTABLE SSD SPSD/512GB USB-C/A 3.2 Gen 2 512GB
SKU:
OKT-SPSD/512GB
Σε απόθεμα
€162.00| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type A and Type C |
Διαθέσιμο
HAVN BF 360 Flow White with 180mm fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-03
Σε απόθεμα
€162.80| Βάρος | 16.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
HAVN BF 360 Flow Black with 180mm fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-04
Εκτός αποθέματος
€162.80| Βάρος | 16.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |