Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GS27QCA VAHDR Gaming Monitor 27″ QHD 2560 x 1440 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
SKU:
GS27QCA
Εκτός αποθέματος
Original price was: €189.00.€162.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €162.00.| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor P2425H 23.8” IPS, HDMI, DisplayPort, VGA, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2425H
Σε απόθεμα
€162.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL DUAL PORTABLE SSD SPSD/512GB USB-C/A 3.2 Gen 2 512GB
SKU:
OKT-SPSD/512GB
Σε απόθεμα
€162.00| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type A and Type C |
Διαθέσιμο
HAVN BF 360 Flow White with 180mm fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-03
Σε απόθεμα
€162.80| Βάρος | 16.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
HAVN BF 360 Flow Black with 180mm fans – premium ATX mid-tower
SKU:
ZEG-HVN-CA-BF360-04
Εκτός αποθέματος
€162.80| Βάρος | 16.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60.8 × 34 × 61.2 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler Liquid Cooler AORUS WATERFORCE X II ICE 360 ARGB Sync 3 x 120mm
SKU:
OKT-WATERFORCEXII360ICE
Σε απόθεμα
€163.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 394 x 119 x 27mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Be Quiet Pure Power 13 M 1000W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Modular 80 Plus Gold
SKU:
BP028EU
Σε απόθεμα
€163.25| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Modular | Full Modular |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mechanical Mx Keys Mini Graphite
SKU:
OKT-920-010780
Σε απόθεμα
€164.00| Βάρος | 0.885 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler Liquid Cooler AORUS WATERFORCE X II 240 ARGB Sync 2 x 120mm
SKU:
OKT-WATERFORCE X II 240
Σε απόθεμα
€164.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 277 x 119 x 27mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 2 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX1200MI-GR Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-BX1200MI-GR
Σε απόθεμα
€165.00| Βάρος | 9.27 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC175 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 650W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Slim 300W AC adapter
SKU:
OKT-GX21F23046
Σε απόθεμα
€165.00| Βάρος | 1.53 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Samsung 990 EVO Plus SSD 1TB M.2 NVMe PCI Express 5.0
SKU:
MZ-V9S1T0BW
Εκτός αποθέματος
€165.13| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 6300 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7150 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 5.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Samsung |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |