Διαθέσιμο
ASUS Monitor VA27DQFS 27” IPS 1920×1080 1ms 100Hz, HDMI, DisplayPort, VGA, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06H0-B01371
Σε απόθεμα
€160.00| Βάρος | 8.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Be Quiet Pure Power 13 M 1000W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Modular 80 Plus Gold
SKU:
BP028EU
Σε απόθεμα
€163.25| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Gold |
| Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Modular | Full Modular |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
LOGITECH Wireless Keyboard Mechanical Mx Keys Mini Graphite
SKU:
OKT-920-010780
Σε απόθεμα
€164.00| Βάρος | 0.885 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
GIGABYTE CPU Cooler Liquid Cooler AORUS WATERFORCE X II 240 ARGB Sync 2 x 120mm
SKU:
OKT-WATERFORCE X II 240
Σε απόθεμα
€164.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 277 x 119 x 27mm |
| Συμβατότητα | LGA 1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 2 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX1200MI-GR Line Interactive 1200VA
SKU:
OKT-BX1200MI-GR
Σε απόθεμα
€165.00| Βάρος | 9.27 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC175 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 650W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Slim 300W AC adapter
SKU:
OKT-GX21F23046
Σε απόθεμα
€165.00| Βάρος | 1.53 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Samsung 990 EVO Plus SSD 1TB M.2 NVMe PCI Express 5.0
SKU:
MZ-V9S1T0BW
Εκτός αποθέματος
€165.13| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 6300 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7150 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 5.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Samsung |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM4 Tray
SKU:
100-000000926
Σε απόθεμα
€165.20| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB CL fan Black – AIO CPU Liquid Cooler with CL ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36RB.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB CL fan White – AIO CPU Liquid Cooler with CL ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36RW.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 PRO Faker Edition – Wireless Gaming Mouse – 54g – 8K Polling Rate – 35K DPI – 95h Bat
SKU:
ZEG-RZ01-05120500-R3M1
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 0.43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.6 × 7.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II Trinity 360 SL-Inf Black – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB INFINITY Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2T36INB.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |