Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM4 Tray
SKU:
100-000000926
Σε απόθεμα
€165.20| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM4 |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB CL fan Black – AIO CPU Liquid Cooler with CL ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36RB.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB CL fan White – AIO CPU Liquid Cooler with CL ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36RW.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Razer VIPER V3 PRO Faker Edition – Wireless Gaming Mouse – 54g – 8K Polling Rate – 35K DPI – 95h Bat
SKU:
ZEG-RZ01-05120500-R3M1
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 0.43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 17.6 × 7.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II Trinity 360 SL-Inf Black – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB INFINITY Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2T36INB.00
Σε απόθεμα
€165.60| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS27FC2 FHD 27″ VA, HDMI,DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-GS27FC2BM-1EUS
Σε απόθεμα
€166.00| Βάρος | 7.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD 1TB ,2,5” ,SATA III
SKU:
OKT-GP-GSTFS31100TNTD
Σε απόθεμα
€167.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 500 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 500 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VA24EQSB-W 23.8” FHD 75Hz IPS,Height Adjustable .HDMI,Display Port,D-sub, Adaptive-Sync, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0562-B02170
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion 27-10 Gaming 27” FHD IPS, HDMi, Display Port, AMD FreeSync Premium, 3YearsW
SKU:
OKT-68C5GAC4EU
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ZenScreen MB16AHV 15.6” FHD 5ms IPS, Portable USB Monitor, USB-C, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0383-B01N70
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 800:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2426H 23.8” FHD, DisplayPort, HDMI, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVKM
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision E27-40 27” FHD IPS, HDMi, Display Port,VGA, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-64BCMAT4EU
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 8.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |