- Το προϊόν DUOBLADE NX 8 έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS27FC2 FHD 27″ VA, HDMI,DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-GS27FC2BM-1EUS
Σε απόθεμα
€166.00| Βάρος | 7.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE SSD 1TB ,2,5” ,SATA III
SKU:
OKT-GP-GSTFS31100TNTD
Σε απόθεμα
€167.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 500 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 500 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VA24EQSB-W 23.8” FHD 75Hz IPS,Height Adjustable .HDMI,Display Port,D-sub, Adaptive-Sync, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0562-B02170
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion 27-10 Gaming 27” FHD IPS, HDMi, Display Port, AMD FreeSync Premium, 3YearsW
SKU:
OKT-68C5GAC4EU
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ZenScreen MB16AHV 15.6” FHD 5ms IPS, Portable USB Monitor, USB-C, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0383-B01N70
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 800:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2426H 23.8” FHD, DisplayPort, HDMI, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVKM
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision E27-40 27” FHD IPS, HDMi, Display Port,VGA, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-64BCMAT4EU
Σε απόθεμα
€167.00| Βάρος | 8.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL 280W USB-C GaN AC ADAPTER WITH POWER CORD-EUR
SKU:
OKT-450-BDZH
Σε απόθεμα
€167.00| Brand | DELL |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Razer Huntsman V2 Οπτικό Gaming Πληκτρολόγιο με Razer Linear Optical Gen2 διακόπτες και RGB φωτισμό (Αγγλικό US)
SKU:
RZ03-03930100
Εκτός αποθέματος
€167.50| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860M DS3H WIFI6E DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MB86MSH6-00-G10
Σε απόθεμα
€169.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Be Quiet Straight Power 12 850W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Modular 80 Plus Platinum
SKU:
BN337
Σε απόθεμα
€170.30| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Platinum |
| Ισχύς (Watt) | 850W |
| Modular | Full Modular |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
PowerColor Radeon RX 6500 XT 4GB GDDR6 Fighter Κάρτα Γραφικών
SKU:
AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Σε απόθεμα
€170.50| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 4GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Brand | PowerColor |