Διαθέσιμο
DELL 280W USB-C GaN AC ADAPTER WITH POWER CORD-EUR
SKU:
OKT-450-BDZH
Σε απόθεμα
€167.00| Brand | DELL |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Μη Διαθέσιμο
Razer Huntsman V2 Οπτικό Gaming Πληκτρολόγιο με Razer Linear Optical Gen2 διακόπτες και RGB φωτισμό (Αγγλικό US)
SKU:
RZ03-03930100
Εκτός αποθέματος
€167.50| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860M DS3H WIFI6E DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MB86MSH6-00-G10
Σε απόθεμα
€169.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Be Quiet Straight Power 12 850W Μαύρο Τροφοδοτικό Υπολογιστή Full Modular 80 Plus Platinum
SKU:
BN337
Σε απόθεμα
€170.30| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Energy-Efficient | 80+ Platinum |
| Ισχύς (Watt) | 850W |
| Modular | Full Modular |
| Form Factor | ATX |
| Εγγύηση Μήνες | 120 |
| Brand | Be Quiet |
Διαθέσιμο
PowerColor Radeon RX 6500 XT 4GB GDDR6 Fighter Κάρτα Γραφικών
SKU:
AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Σε απόθεμα
€170.50| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 4GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Brand | PowerColor |
Διαθέσιμο
Keychron Q4 HE (Q4H-C1) QMK Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 60% US Layout
SKU:
ZEG-Q4H-C1
Σε απόθεμα
€170.80| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12.1 × 30.3 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860M GAMING X WIFI6E DDR5, 1851, MATX
SKU:
OKT-9MB86MGM6-00-G10
Σε απόθεμα
€171.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BVX1600LI-GR Line Interactive 1600VA
SKU:
OKT-BVX1600LI-GR
Σε απόθεμα
€171.00| Βάρος | 12.425 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC176 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 900W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1600VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Insta360 Link 2C – Standard Edition 4k WebCam, Smart Control, AI Tracking
SKU:
ZEG-CINSABNA
Σε απόθεμα
€171.10| Βάρος | 0.38 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.4 × 11 × 6.1 cm |
| Brand | Insta360 |
Μη Διαθέσιμο
Razer Kishi V3 PRO XL USB-C Controller – iPad up to 13” – Android – PC – Haptics – DualBack Buttons
SKU:
ZEG-RZ06-05470100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€171.40| Βάρος | 0.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35.8 × 8.2 × 14.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z790 D AX, 1700, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z790 D AX
Σε απόθεμα
€172.00| Βάρος | 2.29 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z790 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Gaming Wireless G502X Plus Hero Special Edition
SKU:
OKT-910-006163
Σε απόθεμα
€173.00| Βάρος | 0.393 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Laser |
| Κουμπιά Mouse | 13 |
| Ανάλυση DPI | 25600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |