Μη Διαθέσιμο
MSI B650 Gaming Plus WiFi Motherboard
SKU:
MSI-B650-Gaming-Plus
Εκτός αποθέματος
€174.00| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor LOQ 27Q-10 Gaming 27” QHD IPS, HDMi, Display Port, 3YearsW
SKU:
OKT-68F3GACBEU
Σε απόθεμα
€174.00| Βάρος | 9.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Intel Ultra 5 245KF 3.60GHz Επεξεργαστής 14 Πυρήνων για Socket 1851 Box
SKU:
BX80768245KF
Σε απόθεμα
€174.90| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Socket | s1851 |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860 DS3H WIFI6E DDR5, 1851, ATX
SKU:
OKT-9MB86D3H6-00-G10
Σε απόθεμα
€176.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
HAVN HS 420 black Premium Midi Tower Case – without vertical GPU support
SKU:
ZEG-HVN-CA-HS420-06
Σε απόθεμα
€176.00| Βάρος | 20.75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 35.5 × 65.3 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Samsung 870 Evo SSD 1TB 2.5” SATA III
SKU:
MZ-77E1T0B/EU
Εκτός αποθέματος
€176.25| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Samsung |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
Apple iPad 2018 6th Gen Refurbished Grade A Wi-Fi 32GB Space Gray
SKU:
14458963
Σε απόθεμα
Original price was: €230.00.€177.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €177.00.| Βάρος | 1.63 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| Μέγεθος Οθόνης | 13.3″ |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Intelligent CP900EPFCLCD Line Interactive APFC LCD 900VA
SKU:
OKT-CP900EPFCLCD
Σε απόθεμα
€177.00| Βάρος | 7.8 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | 1 x 245-60-CPBP912FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 540W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 900VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T24-40 23.8” FHD IPS, HDMi, Display Port,USB-C,USB , Height adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-64A4MATXEU
Σε απόθεμα
€177.00| Βάρος | 7.15 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD BASIC 4TB STJL4000400, USB 3.0, 2.5”
SKU:
OKT-STJL4000400
Σε απόθεμα
€177.00| Βάρος | 0.323 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 4TB |
Διαθέσιμο
DELL 360W 7.4mm GaN Slim AC Adapter with Power Cord – EU
SKU:
OKT-450-BFNJ
Σε απόθεμα
€177.00| Βάρος | 0.33 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |