Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II Trinity 360 SL-Inf White – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB INFINITY Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2T36INW.00
Σε απόθεμα
€179.50| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD TUF GAM B550M-PLUS WF2 AM4 ,MATX
SKU:
OKT-90MB19U0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€180.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Socket | AM4 |
| Chipset | B550 |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
Μη Διαθέσιμο
Samsung Odyssey G3 G30D VA Monitor 27″ FHD 1920×1080 180Hz
SKU:
G30D27
Εκτός αποθέματος
Original price was: €229.00.€180.80Η τρέχουσα τιμή είναι: €180.80.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO TENKEYLESS 8KHz ANALOG – 8K Polling Rate – RGB Optical Gaming Keyboard – Rapid
SKU:
ZEG-RZ03-05520100-R3M1
Σε απόθεμα
€181.20| Βάρος | 1.41 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.4 × 6.7 × 17.9 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 PRO – Gaming Mechanical RGB Keyboard – Green Clicky Switches – Macros
SKU:
ZEG-RZ03-04680100-R3M1
Εκτός αποθέματος
€181.70| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.9 × 20 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B840M-A-CSM, AM5, MATX
SKU:
OKT-90MB1J10-M0EAYC
Σε απόθεμα
€182.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | B840 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2426 24.1” IPS 16:10, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVJR
Σε απόθεμα
€182.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7664 WiFi Mesh Network Access Point Wi‑Fi 6 Dual Band (2.4 & 5GHz)
SKU:
GSTR-0201
Εκτός αποθέματος
€182.10| Βάρος | 1.000 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Access Point |
Διαθέσιμο
Razer BlackWidow V4 Low Profile HyperSpeed – Wireless / Bluetooth RGB Gaming Keyboard -Orange Switch
SKU:
ZEG-RZ03-05270800-R3M1
Σε απόθεμα
€182.20| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50.2 × 6 × 20 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Keychron Q6 HE (Q6H-M1) QMK Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 100% US Layout
SKU:
ZEG-Q6H-M1
Σε απόθεμα
€182.50| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 21.3 × 7.1 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q1 Max (Q1M-M1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch 75% US Layout
SKU:
ZEG-Q1M-M1
Εκτός αποθέματος
€182.50| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q1 Max (Q1M-P1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch-Shell White 75% US
SKU:
ZEG-Q1M-P1
Εκτός αποθέματος
€182.50| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |