Μη Διαθέσιμο
Grandstream UCM6300A Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0189
Εκτός αποθέματος
Original price was: €221.00.€184.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €184.00.| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Wireless Mechanical Mx Keys Graphite
SKU:
OKT-920-010757
Σε απόθεμα
€184.00| Βάρος | 1.19 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7811P Enterprise L3 PoE Switch με 8 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0276
Σε απόθεμα
€184.35| Βάρος | 2.680 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Μη Διαθέσιμο
Razer Huntsman V2 Analog Οπτικό Gaming Πληκτρολόγιο με Razer Analog Optical διακόπτες και RGB φωτισμό (Αγγλικό US)
SKU:
RZ03-03610100-R3M1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €219.00.€185.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €185.00.| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Brand | Powertech |
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS2000 SXS2000/500G, 500GB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C
SKU:
OKT-SXS2000/500G
Σε απόθεμα
€185.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 500GB |
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
Μη Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO TENKEYLESS WHITE ANALOG – Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger – US Layout
SKU:
ZEG-RZ03-04981700-R3M1
Εκτός αποθέματος
€185.70| Βάρος | 1.64 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48.7 × 7.8 × 19.3 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 3320 (Certified Refurbished)
SKU:
A6WD3320
Σε απόθεμα
€186.00| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO E2726DS 27” QHD IPS, DP, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BTQB
Σε απόθεμα
€186.00| Βάρος | 7.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Keychron Q3 Ultra (Q3U-M3) ZMK RGB 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard-Brown Switch 80% US
SKU:
ZEG-Q3U-M3
Σε απόθεμα
€186.30| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.7 × 36.5 × 3.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron Q3 Ultra (Q3U-M1) ZMK RGB 8K Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch 80% US
SKU:
ZEG-Q3U-M1
Σε απόθεμα
€186.30| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.7 × 36.5 × 3.5 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro E2426HB 24” FHD,DP,HDMI,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BVMR
Σε απόθεμα
€187.00| Βάρος | 6.1 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |