Μη Διαθέσιμο
HP 400 G5 SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB/256GB SSD/W11P
SKU:
4HR62EAR
Εκτός αποθέματος
Original price was: €238.00.€188.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €188.00.| Βάρος | 4.6 κ. |
|---|---|
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 8500 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Brand | HP |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B850 EAGLE WIFI6E, AM5 ATX
SKU:
OKT-9MB85EGL6-00-G10
Σε απόθεμα
€188.00| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860 EAGLE WIFI6E DDR5, 1851, ATX
SKU:
OKT-9MB86EGW6-00-G10
Σε απόθεμα
€188.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2726H 27” FHD, DisplayPort, HDMI,Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVKP
Σε απόθεμα
€190.00| Βάρος | 8.265 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
MSI Spatium M461 SSD 1TB M.2 NVMe PCI Express 4.0
SKU:
S78-440L1D0-P83
Σε απόθεμα
€191.96| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 3200 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 5000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | MSI |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
HP 400 G5 SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB/256GB NVMe/W11P
SKU:
PRAXI-REF-400G5-1
Σε απόθεμα
Original price was: €242.00.€192.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €192.00.| Βάρος | 4.6 κ. |
|---|---|
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 8500 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Brand | HP |
| Σκληρός Δίσκος | NVMe |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair LUNA Large Black
SKU:
OKT-AD18-44-B-PV
Σε απόθεμα
€192.00| Βάρος | 25.3 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair LUNA Large Black Fabric
SKU:
OKT-AD18-44-B-F
Σε απόθεμα
€192.00| Βάρος | 25.3 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair LUNA Large Grey Fabric
SKU:
OKT-AD18-44-G-F
Σε απόθεμα
€192.00| Βάρος | 25.3 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Black Myth Wukong Wireless Mech Keyboard (WKD-21) Deluxe Ed. TTC Gold Pink Switch 75% US
SKU:
ZEG-WKD-21
Εκτός αποθέματος
€194.10| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.2 × 14 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron Q5 Max (Q5M-P1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical White Keyboard-Red Switch 96% US Layout
SKU:
ZEG-Q5M-P1
Σε απόθεμα
€194.10| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 40.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q5 Max (Q5M-M1) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Red Switch 96% US Layout
SKU:
ZEG-Q5M-M1
Εκτός αποθέματος
€194.10| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 40.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |