Μη Διαθέσιμο
Keychron Q5 Max (Q5M-M3) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Brown Switch 96% US Layout
SKU:
ZEG-Q5M-M3
Εκτός αποθέματος
€194.10| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 40.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Keychron Q1 HE (Q1H-M1) QMK Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 75% US Layout
SKU:
ZEG-Q1H-M1
Σε απόθεμα
€194.10| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q6 Max (Q6M-M3) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Brown Switch-Hot Swap-100% US
SKU:
ZEG-Q6M-M3
Εκτός αποθέματος
€194.10| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.7 × 44.6 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Q6 Max (Q6M-M4) QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard-Banana Switch 100% US Lay
SKU:
ZEG-Q6M-M4
Εκτός αποθέματος
€194.10| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.7 × 44.6 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 PRO – Gaming Mechanical RGB Keyboard – Yellow Silent Switches – Macros
SKU:
ZEG-RZ03-04681800-R3M1
Εκτός αποθέματος
€195.70| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.9 × 20 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 SNV3S/1000G, 1TB, NVMe, PCIe 4.0
SKU:
OKT-SNV3S/1000G
Σε απόθεμα
€196.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 4000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 6000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR650MI 650VA
SKU:
OKT-BR650MI
Σε απόθεμα
€196.00| Βάρος | 7.88 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC110 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 390W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 650VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 5 9600X 3.9GHz Επεξεργαστής 6 Πυρήνων για Socket AM5 Box
SKU:
100-100001405WOF
Σε απόθεμα
€196.75| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Socket | AM5 |
Μη Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 PRO White – ANC Wireless Gaming Headset – 70h Battery – 2.4GHz/BT/USB – PC/PS5
SKU:
ZEG-RZ04-05400200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€197.10| Βάρος | 1.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.1 × 26.6 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 PRO Black – ANC Wireless Gaming Headset – 70h – 2.4GHz/BT/USB – PC/PS5/Switch
SKU:
ZEG-RZ04-05400100-R3M1
Σε απόθεμα
€197.10| Βάρος | 1.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.1 × 26.6 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
MSI GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 LP E 6G OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
V812-054R
Εκτός αποθέματος
€197.47| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 6GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 3050 |
| Brand | MSI |
Μη Διαθέσιμο
Dell OptiPlex 3060 SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB DDR4/256GB SSD/W11 Pro
SKU:
OPTIPLEX90204460S-2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €248.00.€198.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €198.00.| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 8500 |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |