Διαθέσιμο
Keychron Q1 HE (Q1H-P1) QMK White Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 75% US Layout
SKU:
ZEG-Q1H-P1
Σε απόθεμα
€198.00| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 32.8 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 PRO PLAYSTATION White – ANC Wireless Gaming Headset – 48h Bat. – 2.4GHz/BT/USB
SKU:
ZEG-RZ04-05400600-R3G1
Σε απόθεμα
€198.50| Βάρος | 1.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.1 × 26.6 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer BLACKSHARK V3 PRO PLAYSTATION Black – ANC Wireless Gaming Headset – 48h Bat. – 2.4GHz/BT/USB
SKU:
ZEG-RZ04-05400500-R3G1
Σε απόθεμα
€198.50| Βάρος | 1.15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20.1 × 26.6 × 11.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II LCD 360 White – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2ALCD36W.00
Σε απόθεμα
€198.80| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Lenovo ThinkCentre M720S SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB/256GB SSD/Win11 Pro
SKU:
Lenovo M720s
Εκτός αποθέματος
Original price was: €299.00.€199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €199.00.| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| CPU Brand | Intel |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B850M GAMING X WF6E, AM5 MATX
SKU:
OKT-9MB85MG6-00-G10
Σε απόθεμα
€199.00| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Samsung 990 PRO SSD 1TB M.2 NVMe PCI Express 4.0
SKU:
MZ-V9P1T0BW
Εκτός αποθέματος
€200.15| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 6900 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7450 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Samsung |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860 GAMING X WIFI6E DDR5, 1851, ATX
SKU:
OKT-9MB86GMX6-00-G10
Σε απόθεμα
€201.00| Βάρος | 2.17 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z790 EAGLE, 1700, DDR5, ATX
SKU:
OKT-9MZ79EGL-00-G10
Σε απόθεμα
€202.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z790 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Razer BlackShark V2 Pro 2023 Ασύρματο Over Ear Gaming Headset με σύνδεση Bluetooth / USB Λευκό
SKU:
RZ04-04530200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€202.38| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Headset |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer HUNTSMAN V3 PRO 8KHz ANALOG – 8K Polling Rate – RGB Optical Gaming Keyboard – Rapid Trigger
SKU:
ZEG-RZ03-05530100-R3M1
Σε απόθεμα
€202.90| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49.4 × 6.7 × 17.9 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Vengeance Performance Upgrade Kit: Ryzen 5-8400F + MSI PRO A620M-B + MSI MAG CoreFrozr AA13
SKU:
VEN-UPGKIT-1
Σε απόθεμα
€204.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|