Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD TUF GAMING B760-PLUS WIFI, 1700, DDR5, ATX
SKU:
OKT-90MB1ER0-M1EAY0
Σε απόθεμα
€205.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B760 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LOGITECH Keyboard Gaming PRO X 60 LIGHTSPEED
SKU:
OKT-920-011911
Σε απόθεμα
€205.00| Βάρος | 1.38 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR32S22D8/16, DDR4 SODIMM, 3200MT/s, Dual Rank, 16GB
SKU:
OKT-KVR32S22D8/16
Σε απόθεμα
€206.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL22 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B650-PLUS WIFI, ATX, AM5
SKU:
OKT-90MB1KP0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€206.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Socket | AM5 |
| Chipset | B650 |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB1/16 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF432C16BB1/16
Σε απόθεμα
€207.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II LCD 360 Black – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2ALCD36B.00
Σε απόθεμα
€207.00| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Keyboard US- Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBFQ
Σε απόθεμα
€207.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Keyboard – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBFR
Σε απόθεμα
€207.00| Βάρος | 1.25 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor P2425E 24.07” IPS 16:10, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2425E
Σε απόθεμα
€207.00| Βάρος | 7.135 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 D PLUS, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-9MZ89DP-00-G10
Σε απόθεμα
€207.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Socket | s1851 |
| Chipset | Z890 |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
Μη Διαθέσιμο
Cisco CBS110-24T Unmanaged L2 Switch με 24 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet και 2 SFP Θύρες
SKU:
CBS110-24T-EU
Εκτός αποθέματος
€208.40| Βάρος | 1.56 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Switch |
Μη Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 7700 3.8GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM5 Tray με Ψύκτρα
SKU:
100-000000592
Εκτός αποθέματος
€209.26| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM5 |