Μη Διαθέσιμο
Keychron Q3 HE (Q3H-M1) QMK Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 80% US Layout
SKU:
ZEG-Q3H-M1
Εκτός αποθέματος
€209.60| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 37 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
ASRock X870 Pro RS WiFi Motherboard ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
X870 Pro RS WiFi
Σε απόθεμα
€211.60| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Asrock |
Μη Διαθέσιμο
Lenovo Legion R27fc-30 VA HDR Curved Gaming Monitor 27″ FHD 1920×1080 240Hz με Χρόνο Απόκρισης 0.5ms GTG
SKU:
R27fc
Εκτός αποθέματος
Original price was: €282.00.€212.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €212.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB12A/16 FURY Beast DDR4 RGB DDR4, 3200MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF432C16BB12A/16
Σε απόθεμα
€213.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME X870-P, AM5, ATX
SKU:
OKT-90MB1IT0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€214.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
VIEWSONIC Monitor VG2440V 23.8” IPS, ERGONOMIC, HDMI, DP, Speakers, Webcam
SKU:
OKT-VG2440V
Σε απόθεμα
€214.00| Βάρος | 8.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | VIEWSONIC |
Διαθέσιμο
Lenovo ThinkPad A475 14″ Refurbished Grade A AMD PRO A12-8830B/8GΒ/256GB M2/ W10Pro
SKU:
7447204
Σε απόθεμα
Original price was: €285.00.€215.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €215.00.| Βάρος | 1.65 κ. |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Brand | Lenovo |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| CPU Brand | AMD |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Μέγεθος Οθόνης | 14″ |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, ATX
SKU:
OKT-90MB1IZ0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€216.00| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B840 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Insta360 Link 2C Pro Black – 4K, HDR, AI Noise Canceling, AI Track-Frame, Dual Mic Webcam
SKU:
ZEG-CINSABPB/LINK2CPRO01
Σε απόθεμα
€216.10| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6.3 × 3 × 2.6 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX1600MI-GR Line Interactive 1600VA
SKU:
OKT-BX1600MI-GR
Σε απόθεμα
€217.00| Βάρος | 12.16 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC176 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 900W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1600VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Keychron Q5 HE (Q5H-M1) QMK Wireless Custom Hall Effect Keyboard Purple Switch 96% US Layout
SKU:
ZEG-Q5H-M1
Σε απόθεμα
€217.40| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14.5 × 41 × 4 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Razer LEVIATHAN V2 – RGB Gaming Sound Bar – THX Spatial 7.1 Audio
SKU:
ZEG-RZ05-03920100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€217.40| Βάρος | 7.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53.5 × 35.7 × 25.5 cm |
| Brand | Razer |