Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L27h-4A 27” QHD IPS, HDMI,USB C,Display Port,Speakers,3YearsW
SKU:
OKT-67C0UAC6EU
Σε απόθεμα
€221.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS MONITOR MB14AC Portable 14” IPS FHD, USB-C
SKU:
OKT-90LM0631-B01170
Σε απόθεμα
€222.00| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 14 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 700:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BBK2/16 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 16GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF432C16BBK2/16
Σε απόθεμα
€223.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Μη Διαθέσιμο
Asus GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Dual OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
90YV0K60-M0NA00
Εκτός αποθέματος
€223.38| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 6GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 3050 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360TL White – RGB AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36TW.00
Εκτός αποθέματος
€223.60| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li Hydroshift II LCD-S 360TL Black – RGB AIO CPU Cooler – 3.4″ Screen – 1851/1700, AM5/AM4
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCDS36TB.00
Σε απόθεμα
€223.60| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.3 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB TL fan Black – AIO CPU Liquid Cooler with TL RGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36TB.00
Σε απόθεμα
€223.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
Lian Li HydroShift II LCD-C 360 RGB TL fan White – AIO CPU Liquid Cooler with TL RGB Fans
SKU:
ZEG-G89.GHS2LCD36TW.00
Σε απόθεμα
€223.60| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.5 × 20.8 × 16.7 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Inno 3D GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Twin X2 V2 Κάρτα Γραφικών
SKU:
N30502-06D6-1880VA60
Εκτός αποθέματος
€223.87| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 6GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 3050 |
| Brand | INNO |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C16RB12/16 FURY Renegade Black XMP, 3600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF436C16RB12/16
Σε απόθεμα
€224.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 UD WIFI6E, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 UD WIFI6E
Σε απόθεμα
€224.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Keyboard – AW920K – Dark Side of the Moon
SKU:
OKT-545-BBFL
Σε απόθεμα
€224.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |