Διαθέσιμο
DELL Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Keyboard – AW920K – Lunar Light
SKU:
OKT-545-BBFK
Σε απόθεμα
€224.00| Βάρος | 1.35 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Wired and Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO PLUS P2425D 23.8” QHD IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2425D
Σε απόθεμα
€224.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Μη Διαθέσιμο
LG 32GS60QC-B Gaming Monitor 31.5″ QHD 2560×1440 με Χρόνο Απόκρισης 1ms
SKU:
LG 32GS60QC-B
Εκτός αποθέματος
Original price was: €290.00.€224.30Η τρέχουσα τιμή είναι: €224.30.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | LG |
| Μέγεθος Οθόνης | 31.5″ |
Διαθέσιμο
RAZER FREYJA – Haptic Gaming Chair Cushion – HyperSpeed Wireless & Bluetooth – Adjustable Strap
SKU:
ZEG-RC81-04340101-R3M1
Σε απόθεμα
€224.60| Βάρος | 2.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 54.5 × 4.5 × 13 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS1000 SXS1000R/1000G, 1TB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C, RED
SKU:
OKT-SXS1000R/1000G
Σε απόθεμα
€225.00| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
Διαθέσιμο
Insta360 Link 2 – 2 Axis Gimbal Edition 4k WebCam, Smart Control, AI Tracking
SKU:
ZEG-CINSABNB
Σε απόθεμα
€225.10| Βάρος | 0.43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17.4 × 11 × 6.1 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 EAGLE, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 EAGLE G10
Σε απόθεμα
€226.00| Βάρος | 1.925 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Grandstream GWN7813 Enterprise L3 Switch με 24 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0278
Σε απόθεμα
€226.40| Βάρος | 3.500 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
Razer Nommo V2 – RGB Gaming 2.1 Speakers – Subwoofer – THX – USB/Bluetooth 5.3 – PC/PS5/Mobile
SKU:
ZEG-RZ05-04750100-R3G1
Σε απόθεμα
€226.70| Βάρος | 10.24 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53 × 34.5 × 34 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16RB2K2/16 FURY Renegade Black, 3200MT/s, 16GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF432C16RB2K2/16
Σε απόθεμα
€227.00| Βάρος | 0.101 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Lian Li O11 Dynamic EVO XL Black – EATX PC Case (under 280mm) XL Tower
SKU:
ZEG-G99.O11DEXL-X.00
Σε απόθεμα
€227.80| Βάρος | 15.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 63 × 41 × 66 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
ASUS LIQUID COOLER ROG STRIX LC III 360 ARGB WHITE
SKU:
OKT-90RC00T2-M0UAY0
Σε απόθεμα
€228.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 394 x 121 x 27mm |
| Συμβατότητα | Intel: LGA 1700, 1200, 115x / AMD: AM5,AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 120 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 72 |
| Brand | ASUS |