Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS LBP246dw II
SKU:
LBP246dw
Σε απόθεμα
€228.80| Βάρος | 12.4 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Εκτυπωτής |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33,6-40 σελ. / λεπτό |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
HAVN HS 420 VGPU white Premium Midi Tower Case – with vertical GPU support
SKU:
ZEG-HVN-CA-HS420-07
Σε απόθεμα
€228.80| Βάρος | 22.18 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 35.5 × 65.3 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Διαθέσιμο
HAVN HS 420 VGPU black Premium Midi Tower Case – with vertical GPU support
SKU:
ZEG-HVN-CA-HS420-08
Σε απόθεμα
€228.80| Βάρος | 22.18 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 35.5 × 65.3 cm |
| Brand | Pro GamersWare |
Μη Διαθέσιμο
Dell OptiPlex 3070 SFF Refurbished Grade A i5-9600/8GB/256GB SSD/W11Pro
SKU:
optiplex3070
Εκτός αποθέματος
Original price was: €299.00.€229.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €229.00.| Βάρος | 5.26 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD X870 GAMING WF6, AM5, ATX, DDR5
SKU:
OKT-9MX87GW-00-G10
Σε απόθεμα
€229.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U2424H 23.8” Ultrasharp, FHD IPS 120Hz, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-U2424H
Σε απόθεμα
€229.00| Βάρος | 8.9 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME Z890M-PLUS WIFI, 1851, DDR5, MATX
SKU:
OKT-90MB1J80-M0EAY0
Σε απόθεμα
€230.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Razer KITSUNE – Arcade Gaming Controller – Low-Profile Optical Buttons – PS5 / PC
SKU:
ZEG-RZ06-05020100-R3G1
Σε απόθεμα
€231.90| Βάρος | 1.46 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 5.5 × 23.2 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Dell 3430 SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB/256NVMe DDR4/W11 Pro
SKU:
DELL3430
Εκτός αποθέματος
Original price was: €279.00.€233.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €233.00.| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| CPU Brand | Intel |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T27-40 27” FHD IPS, Display Port,HDMI,USB,USBC,VGA,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-64A5MAT6EU
Σε απόθεμα
€233.00| Βάρος | 9.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Lian Li O11 Dynamic EVO XL White – EATX PC Case (under 280mm) XL Tower
SKU:
ZEG-G99.O11DEXL-W.00
Σε απόθεμα
€234.40| Βάρος | 15.74 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 63 × 41 × 66 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Cisco CBS220-24T Managed L2 Switch με 24 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet και 4 SFP Θύρες
SKU:
CBS220-24T-4G-EU
Εκτός αποθέματος
€234.70| Βάρος | 4.39 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Switch |