Διαθέσιμο
Lenovo M800 SFF Refurbished Grade A i5-6600/8GB/256GB SSD/W10P
SKU:
Lenovo M800 SFF
Σε απόθεμα
Original price was: €435.00.€235.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €235.00.| Βάρος | 4.75 κ. |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
MSI MAG 27CQ6PF Gaming Monitor 27″ QHD 2560×1440 με Χρόνο Απόκρισης 0.5ms
SKU:
27CQ6PF
Σε απόθεμα
Original price was: €249.00.€235.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €235.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
LOGITECH Case / Keyboard Combo Touch για iPad Air 11 ιντσών (M2 και M3), iPad Air (5ης γενιάς) Oxford Grey
SKU:
OKT-920-012636
Σε απόθεμα
€235.00| Βάρος | 0.792 κ. |
|---|---|
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Σύνδεση | Docking |
| Τύπος Συσκευής | Keyboard |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R27fc-30 Gaming 27” FHD VA Curved, HDMi, Display Port, AMD FreeSync, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67B6GAC1EU
Σε απόθεμα
€235.00| Βάρος | 7.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
SEAGATE HDD Expansion Portable 5TB STKM5000400, USB 3.0, 2.5”
SKU:
OKT-STKM5000400
Σε απόθεμα
€235.00| Βάρος | 0.452 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 5TB |
| Brand | Seagate |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Διάσταση | 2.5” |
Διαθέσιμο
Razer ISKUR V2 X – Light Gray – Gaming Chair – Lumbar Curve – Plus Fabric
SKU:
ZEG-RZ38-05310200-R3G1
Σε απόθεμα
€236.00| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer ISKUR V2 X – Black – Gaming Chair – Lumbar Curve – Plus Fabric
SKU:
ZEG-RZ38-05310100-R3G1
Εκτός αποθέματος
€236.00| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7706 Unmanaged L2 Switch με 48 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
SKU:
GSTR-0272
Εκτός αποθέματος
€236.80| Βάρος | 2.800 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB2AK2/16FURY Beast RGB DDR4, 3200MT/s, 16GB,KIT OF 2, RGB
SKU:
OKT-KF432C16BB2AK2/16
Σε απόθεμα
€237.00| Βάρος | 0.121 κ. |
|---|---|
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BVX2200LI-GR Line Interactive 2200VA
SKU:
OKT-BVX2200LI-GR
Σε απόθεμα
€237.00| Βάρος | 14.07 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC177 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1200W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision M15 15.6” FHD IPS, USB-C, 3YearsW
SKU:
OKT-62CAUAT1WL
Σε απόθεμα
€238.00| Βάρος | 2.245 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 14ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 15” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS1000 SXS1000/1000G, 1TB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C
SKU:
OKT-SXS1000/1000G
Σε απόθεμα
€238.00| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |