Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair NOVIS ULTRA XL Black Fabric
SKU:
OKT-AD23-XL-01-B-F-B02
Σε απόθεμα
€243.00| Βάρος | 36.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair NOVIS ULTRA XL Grey Fabric
SKU:
OKT-AD23-XL-01-G-F-G02
Σε απόθεμα
€243.00| Βάρος | 36.5 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD B850 MAX GAMING WIFI ,DDR5, AM5
SKU:
OKT-90MB1PR0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€244.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Socket | AM5 |
| Chipset | B850 |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
Διαθέσιμο
Lian Li Galahad II LCD 360 SL-Inf Black – AIO GPU Liquid Cooler with ARGB INFINITY Fans
SKU:
ZEG-G89.GA2ALCD36INB.00
Σε απόθεμα
€244.30| Βάρος | 3.02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45.2 × 20.7 × 14 cm |
| Brand | Lian Li |
Διαθέσιμο
MSI X870E Gaming Plus WIFI Motherboard ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
X870E GAMING PLUS WIFI
Σε απόθεμα
€244.55| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T24m-29 23.8” FHD IPS, HDMi, DP, USB-C,USB , Height adjustable,Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-63A5GAT6EU
Σε απόθεμα
€245.00| Βάρος | 8.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 2230 NV3 SNV3SM3/1T0 , 1TB, NVMe, PCIe 4.0
SKU:
OKT-SNV3SM3/1T0
Σε απόθεμα
€247.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 4000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 6000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Intelligent CP1350EPFCLCD Line Interactive APFC LCD 1350VA
SKU:
OKT-CP1350EPFCLCD
Σε απόθεμα
€247.00| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | 2 x 245-60-CPBP712FR |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 810W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1350VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision E27Q-40 27” QHD IPS, HDMi, Display Port,Speakers, 3Years
SKU:
OKT-64BDGAT4EU
Σε απόθεμα
€247.00| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR SPE Line Interactive 750Va IEC
SKU:
OKT-311060
Σε απόθεμα
€247.00| Βάρος | 13.059 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 6-8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 600W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 750VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725DΜ 27” QHD IPS, HDMI, DP, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-AW2725DM
Σε απόθεμα
€247.00| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor GS32QC 32” QHD 1ms 165Hz IPS, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-GS32QCA
Σε απόθεμα
€248.00| Βάρος | 7.9 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αντίθεση | 3500:1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |