Διαθέσιμο
DELL Pro Monitor P1425 Plus PORTABLE 14” IPS,USB-C/DP, 3YearsW
SKU:
OKT-P1425
Σε απόθεμα
€248.00| Βάρος | 1.485 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Διάσταση Οθόνης | 14 |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 7ms |
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-E2 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENINFE2
Σε απόθεμα
Original price was: €299.00.€249.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €249.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Square-V6 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSQUAREV6
Σε απόθεμα
Original price was: €319.00.€249.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €249.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V9 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV9
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€249.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €249.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V30 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV30
Σε απόθεμα
Original price was: €369.00.€249.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €249.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR56U46BS8-16 DDR5, 5600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KVR56U46BS8-16
Σε απόθεμα
€249.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL46 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR56S46BS8-16 ,DDR5, SODIMM, 5600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KVR56S46BS8-16
Σε απόθεμα
€249.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL46 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF548S38IB-16,FURY Impact DDR5 SODIMM, 4800MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF548S38IB-16
Σε απόθεμα
€249.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL38 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 4800MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB-16 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF556C40BB-16
Σε απόθεμα
€250.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BWE-16 FURY Beast White DDR5, 5600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF556C36BWE-16
Σε απόθεμα
€250.00| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Razer BLACKWIDOW V4 75% Pro Wireless Mechanical RGB Gaming Keyboard – Hot-Swappable – Orange Switche
SKU:
ZEG-RZ03-05130100-R3M1
Σε απόθεμα
€250.00| Βάρος | 1.78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38.2 × 18.3 × 7.4 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C17BB2AK2/16 FURY Beast RGB DDR4, 3600MT/s, 16GB,KIT OF 2, RGB
SKU:
OKT-KF436C17BB2AK2/16
Σε απόθεμα
€252.00| CAS Latency | CL17 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |