Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD B860 AORUS ELITE WIFI7 ICE DDR5, 1851, ATX
SKU:
OKT-9MB86EL7E-00-G10
Σε απόθεμα
€252.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
VIEWSONIC Monitor VX2780J-2K 27” IPS Gaming 2560 x 1440 2KQHD, HDMI, DisplayPort
SKU:
OKT-VX2780J-2K
Σε απόθεμα
€252.00| Βάρος | 8.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 170Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | VIEWSONIC |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2426E 24.1” IPS 16:10, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVJT
Σε απόθεμα
€252.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890M A ELITE WF7 ICE ,1851, DDR5, MATX
SKU:
OKT-9MZ89ML7E-00-G10
Σε απόθεμα
€252.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Brand | GIGABYTE |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Socket | s1851 |
| Chipset | Z890 |
| Τύπος Μητρικής | MicroATX |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
Μη Διαθέσιμο
Dell OptiPlex 3070 SFF Refurbished Grade A i5-8500/8GB/256GB SSD/W11Pro
SKU:
optiplex3070-2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €310.00.€253.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €253.00.| Βάρος | 5.26 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR64V52BS8-16 DDR5, 6400MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KVR64V52BS8-16
Σε απόθεμα
€253.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBE2-16 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF560C36BBE2-16
Σε απόθεμα
€254.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BWE2-16 FURY BEAST White DDR5, 6000MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF560C36BWE2-16
Σε απόθεμα
€254.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME Z790-P WIFI, 1700, DDR5, ATX
SKU:
OKT-90MB1CJ0-M1EAY0
Σε απόθεμα
€255.00| Βάρος | 1.66 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 128GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z790 |
| Socket | s1700 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Professional OLS1000EA-DE Online LCD 1000VA
SKU:
OKT-OLS1000EA-DE
Σε απόθεμα
€255.00| Βάρος | 14.6 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 12V / 7AH x3 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 5 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 900W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T24D-40 23.8” FHD IPS, HDMi, Display Port,USB-C,USB, Height adjustable,Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-64B9GAT1EU
Σε απόθεμα
€255.00| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 9700X 3.8GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000001404
Σε απόθεμα
€255.25| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM5 |